Rod end GE GE120-UK-2RS-B-INA
Part number : GE120-UK-2RS-B-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE120-UK-2RS-B-INA INA has an inside diameter of 120 mm, an outside diameter of 180 mm and a thickness of 70 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • BRAND
  • N° EAN13
  • OUTSIDE DIAMETER
    180  MM
  • THICKNESS
    70  MM
  • WEIGHT
    7880  G
  • LUBRICATION
    with
Description