Rod end GE GE100-TXG3A-2LS-SKF
Part number : GE100-TXG3A-2LS-SKF
SKF
Description
The Rod End Ge known as GE100-TXG3A-2LS-SKF SKF has an inside diameter of 100 mm, an outside diameter of 150 mm and a thickness of 55 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    100  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    150  MM
  • THICKNESS
    55  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    4300  G
  • LUBRICATION
    NA
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description