Rod end GE GE10-AW-INA
Part number : GE10-AW-INA
INA
Description
The Rod End Ge known as GE10-AW-INA INA has an inside diameter of 10 mm, an outside diameter of 30 mm and a thickness of 9.5 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end GE - GE10-AW-ELGES ELGES
ROD END GE GE10-AW-ELGES
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    9.5  MM
  • TYPE
    GE
  • WEIGHT
    44  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description