Needle roller bearing NK25-20RCT-NTN
Part number : NK25-20RCT-NTN
NTN
Description
The Needle Roller Bearing, known as NK25-20RCT-NTN NTN, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 20 mm.