Needle roller bearing 7E-HVS-21-27-15-L138-NTN
Part number : 7E-HVS-21-27-15-L138-NTN
NTN
Description
The Needle Roller Bearing, known as 7E-HVS-21-27-15-L138-NTN NTN, has an inner diameter of 21 mm, an outer diameter of 27 mm and a thickness of 15 mm.