Needle roller and cage assemblies K20X24X10
Part number : K20X24X10
GEN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K20X24X10 Generic, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 24 mm and a thickness of 10 mm.