Needle roller and cage assemblies K18-22-14-F-FAG
Part number : K18-22-14-F-FAG
FAG
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K18-22-14-F-FAG FAG, has an inner diameter of 18 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 14 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Shipped today. order within
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    18  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    11  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description