Needle roller and cage assemblies K12-16-13-TN-SKF
Part number : K12-16-13-TN-SKF
SKF
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K12-16-13-TN-SKF SKF, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 13 mm.