Needle roller and cage assemblies K12-16-10-NTN
Part number : K12-16-10-NTN
NTN
Description
The Needle Roller And Cage Assemblies, known as K12-16-10-NTN NTN, has an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 16 mm and a thickness of 10 mm.