Axial needle roller AZ6510027-IKO
Part number : AZ6510027-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as AZ6510027-IKO IKO, has an inner diameter of 65 mm, an outer diameter of 100 mm and a thickness of 27 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    65  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    100  MM
  • THICKNESS
    27  MM
  • WEIGHT
    860  G
  • PACKAGING
    1
Description