Axial needle roller AZ14024039-IKO
Part number : AZ14024039-IKO
IKO
Description
The Axial Needle Roller, known as AZ14024039-IKO IKO, has an inner diameter of 140 mm, an outer diameter of 240 mm and a thickness of 39 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    140  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    240  MM
  • THICKNESS
    39  MM
  • WEIGHT
    8680  G
  • PACKAGING
    1
Description