Bearing inner race IR30-35-46
Part number : IR30X35X46
GEN
Description
The Bearing Inner Race known by the reference IR30-35-46 Generic has an inside diameter of 30 mm, an outside diameter of 35 mm and a length of 46 mm. It is manufactured in .
  50+ parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR30X35X30 GEN
BEARING INNER RACE IR30X35X30
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    35  MM
  • THICKNESS
    46  MM
  • TYPE
    IR
  • WEIGHT
    90  G
  • PACKAGING
    1
Description