Replacement insert SR70M-COOPER
Part number : SR70M-COOPER
COOPER
Description
The SR70M-COOPER COOPER Replacement Insert measures 70 mm inside diameter, 90 mm outside diameter and 7.5 mm in thickness. It is made of .
  8 to 10 days (3 days ago )
logo_delivery Shipped today. order within
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    70  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    90  MM
  • THICKNESS
    7.5  MM
  • WEIGHT
    10  G
  • PACKAGING
    2
  • STANDARD
    No standard
Description