Gearbox bearing 3TM-16007-33-NTN
Part number : 3TM-16007-33-NTN
NTN
Description
The Gearbox Bearing, known as 3TM-16007-33-NTN NTN, has an inner diameter of 33 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 9 mm.