Deep groove ball bearing 62-22-2RS-C3-JTEKT
Part number : 62-22-2RS-C3-JTEKT
JTEKT
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 62-22-2RS-C3-JTEKT from the brand JTEKT, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 14 mm.