Deep groove ball bearing 60-22-LLU-C3-NTN
Part number : 60-22-LLU-C3-NTN
NTN
Description
The Deep Groove Ball Bearing, known as 60-22-LLU-C3-NTN from the brand NTN, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 12 mm.