Cam follower PK52C-NADELLA
Part number : PK52C-NADELLA
NADELLA
Description
The Cam Follower, known as PK52C-NADELLA NADELLA, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 35 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Shipped today. order within
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    52  MM
  • THICKNESS
    35  MM
  • WEIGHT
    600  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description