jonc d'arrêt JV30-SEEGER
Part number : JV30-SEEGER
SEEGER
Description
Jonc D'arrêt JV30-SEEGER, Inside diameter 30 mm, Outside diameter 32.1 mm, Thickness 1.2 mm
  8 to 10 days (1 day ago )
Added
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32.1  MM
  • THICKNESS
    1.2  MM
  • WEIGHT
    7  G
  • PACKAGING
    1
Description