PAP bush PAP1215-P14-KS
Part number : PAP1215-P14-KS
KS
Description
The Pap Bush known by the reference PAP1215-P14-KS KS has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 14 mm and a length of 15 mm.
  12 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Shipped today. order within
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Deep groove ball bearing - 6002-2RS-C3 GEN
Waterproof
DEEP GROOVE BALL BEARING 6002-2RS-C3
PAP bush - PAP1215-P10 GEN
PAP BUSH PAP1215-P10
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    14  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • TYPE
    PAP
  • WEIGHT
    4  G
  • PACKAGING
    1
Description