PAP bush PAP121425-P14
Part number : PAP121425-P14
GEN
Description
The Pap Bush known by the reference PAP121425-P14 Generic has an inside diameter of 12 mm, an outside diameter of 14 mm and a length of 25 mm.
  24 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Shipped today. order within
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
PAP bush - PAP1225-P10 GEN
PAP BUSH PAP1225-P10
Threadlocker - FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE LOCTITE
THREADLOCKER FREIN-FILET-BLEU-243-10ML-LOCTITE
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    14  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    7  G
  • SPECIFIC
    P14
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description