Oil filled plain bronze bush BNZ20-25-34
Part number : BNZ20-25-34
GEN
Description
The Oil Filled Plain Bronze Bush known by the reference BNZ20-25-34 Generic has an inside diameter of 20 mm, an outside diameter of 25 mm and a length of 34 mm. It is manufactured in .
  15 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Oil filled plain bronze bush - BNZ20-25-40 GEN
OIL FILLED PLAIN BRONZE BUSH BNZ20-25-40
Needle roller bearing - NAF203517-IKO IKO
NEEDLE ROLLER BEARING NAF203517-IKO
  • OUTSIDE DIAMETER
    25  MM
  • THICKNESS
    34  MM
  • WEIGHT
    41  G
Description