Rotary shaft seal CC-48X66X10-NBR
Part number : OAS-48X66X10-NBR
GEN
Description
The Rotary Shaft Seal with the reference CC-48X66X10-NBR  has an inner diameter of 48 mm, an outer diameter of 66 mm and a thickness of 10 mm. It is made of NBR.